Mayrhofen

ŚREDNIO

W regionie Zillertal w Tyrolu znajduje się Mayrhofen. To znany i ceniony ośrodek narciarski. Oferuje 142 kilometry tras zjazdowych, obsługiwanych przez 59 wyciągów. W jego skład wchodzą trzy stacje narciarskie: Ahorn, Penken i Horberg. Największym uznaniem cieszy się Penken, gdzie znajdziesz najbardziej stromy stok w Austrii. Harakiri ma 78% nachylenia i naprawdę dostarcza dużej dawki adrenaliny!

Mayrhofen

Mayrhofen, Austria – © Shutterstock

Jednak Mayrhofen to nie tylko idealny kierunek dla fanów bardziej ekstremalnej jazdy. Ośrodek oferuje stoki dla każdego, bez względu na upodobania czy poziom umiejętności. Oprócz tego, czeka tam na Ciebie moc atrakcji, które umilą Ci czas w przerwie od szaleństw na jednej czy dwóch deskach. M.in. bar igloo hotel, tor saneczkowy, mały aquapark oraz liczne, świetne restauracje.

Dla kogo?

Mayrhofen może być dobrym wyborem, jeśli na ferie zimowe wybierasz się z całą rodziną. Tutejsze stoki przypadną do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Preferujesz bardziej ekstremalną jazdę? Również nie będziesz się tu nudzić!