Tomorrowland

4.73       Zobacz opinie (11)

Tomorrowland to bezsprzecznie waga ciężka wśród festiwali muzycznych na świecie. Jest to jeden z najbardziej znanych koncertów i na pytanie "czy warto" odpowiedź może być jedna - oczywiście że tak! Nie ma co się długo zastanawiać, bo z każdym rokiem coraz trudniej zgarnąć wejściówkę. Obłożenie jest tak ogromne, że niektórym pozostaje kupno bilety u koników, zebr czy innych naciągaczy. Żeby jakoś odciążyć festiwal, organizatorzy postanowili przedłużyć czas jego trwania. Więcej informacji praktycznych o festiwalu znajdziesz w zakładce poniżej. Tomorrowland odbywa się co roku w Boom niedaleko Antwerpii w Belgii. 

Dla kogo?

Muzyka na Tomorrowlandzie to wiele gatunków muzycznych, z których najważniejsze to House, Drum and Bass, Techno, EDM. Motywem przewodnik Tomorrowland jest hasło: "Wczoraj to historia, dzisiaj to prezent, jutro to tajemnica".

Zdjęcia

  • Tomorrowland
  • Tomorrowland
  • Tomorrowland
Zdjęcia pochodzą z serwisu Shutterstock lub prywatnej kolekcji Zielonamapa™

Informacje praktyczne

Dniówka w 2018 roku kosztuje 110 Euro, a całość odbywa się w ostatnich dniach lipca. Tomorrowland jest w stanie pomieścić ponad 50 tysięcy ludzi dziennie. Trzeba mieć 18 lat, żeby wejść na teren. Camping (Dreamville) jest dozwolony i oczywiście bardzo popularny. Na jego terenie jest sporo bankomatów. Jeśli boisz się utraty swoich rzeczy, na terenie festiwalu są specjalne szafki, gdzie za 6 jurków możesz dostać skrytkę. Na teren festiwalu nie wbijesz z własnym żarciem, napojami, zwierzętami i armatą ????

Zobacz także

Belgia
Co zwiedzić w Belgii?
Belgia
Plaże w Belgii
Belgia
Życie nocne w Belgii
Belgia
Poza szlakiem w Belgii
©2022 Zielonamapa.pl
facebook icontwitter iconyoutube iconinstagram icontelegram iconwykop icon