Cabrera

ŚWIETNIE

Wyspa Cabrera jest fantastyczną opcją na wycieczkę w trakcie pobytu na Majorce lub Ibizie. Tutaj nie spotkasz tłumu pijanych turystów, plaże są niemal bezludne a kolor wody jak na Malediwach. Cabrera to prawdziwy skarb, którego Polacy nie do końca jeszcze odkryli, albo nie mają o nim zupełnie pojęcia. Na wysepkę nie można od tak sobie popłynąć. Cały jej obszar jest parkiem narodowym, więc jakakolwiek wizyta wymaga specjalnych pozwoleń. Nie chcę nikogo straszyć, ale na Cabrerze nie można nawet zbierać muszelek czy łowić ryb. Ale każdy kto miał okazję odwiedzić wysepkę szybko zrozumie dlaczego Hiszpanie tak dbają o swój klejnot. To jeden z najpiękniejszych archipelagów wysp na Morzu Śródziemnym.

Dla kogo?

Cabrera to doskonały wybór dla szukających spokoju, rajskich plaż i lubiących obcować z naturą. Imprezowiczom i lubiącym zwiedzanie nie przypadnie do gustu. To wspaniały park narodowy, do którego dostaniesz się z Majorki.

Baleary

Pozostałe wyspy wchodzące w skład Balearów to Ibiza, Majorka, Formentera i Minorka. Sprawdź wszystkie zanim podejmiesz decyzję na którą się wybrać.