El Hierro

ŚREDNIO

El Hierro jest najmniejszą wyspą ze wszystkich, wchodzących w skład kanaryjskiego archipelagu. Leży w jego zachodniej części i jest stosunkowo rzadko odwiedzana przez turystów. Czy jednak warto dać jej szansę i spędzić na niej urlop? Pewnie! W szczególności, jeśli lubisz miejsca spoza głównych, turystycznych szlaków. El Hierro oferuje niezapomniane krajobrazy, w których dominują groźnie wyglądające klify i górskie, gęsto porośnięte zbocza. Jest to także najbardziej ekologiczna wyspa archipelagu, która pozyskuje energię tylko ze źródeł odnawialnych. Co więcej, na całym jej terenie dostępne jest… darmowe wi-fi!

El Hierro Hiszpania

El Hierro, Hiszpania – © Vin Crosbie

Dla kogo?

Na pewno El Hierro nie jest dla każdego. Przede wszystkim nie ma tu kurortów, zbyt wielu rozrywek czy atrakcji. Za to jest piękna przyroda i widoki. Dlatego, jeśli zależy Ci na odpoczynku, samotności i niezapomnianych doznaniach wizualnych, wtedy El Hierro na pewno przypadnie Ci do gustu.

Wyspy Kanaryjskie

Nie wiesz którą wyspę wybrać? Która będzie odpowiednia dla Ciebie? Sprawdź opinie o wszystkich Wyspach Kanaryjskich. Pozostałe w archipelagu to Lanzarote, Gran Canaria, Fuerteventura, Teneryfa, La Palma, El Hierro, Gomera.