Fuerteventura

SPOKO

Fuerteventura (Fuerta) to bardzo popularna wyspa należąca do Archipelagu Wysp Kanaryjskich. Podobnie jak Lanzarote cieszy się uznaniem jako kierunek wakacyjnego wypoczynku. Dlaczego powinieneś odwiedzić Fuerteventurę? Przede wszystkim czeka tu na Ciebie 150 km plaż z białym, delikatnym piaskiem, który kontrastuje z intensywnym błękitem oceanu.

Fuerteventura

Fuerteventura, Hiszpania – © Shutterstock

Fuerteventura oferuje także świetne kurorty, w których odpoczniesz, posmakujesz lokalnej kuchni, a także aktywnie spędzisz czas. Wyspa charakteryzuje się wspaniałymi krajobrazami, niesamowitą przyrodą, które będziesz mógł podziwiać w jednym z tamtejszych parków narodowych.

Dla kogo?

Cenisz piękne krajobrazy oraz wspaniałą przyrodę? Jeśli tak, to Fuerteventura Cię nie zawiedzie. To śliczna wyspa, która zachwyca już od momentu, gdy postawisz na niej pierwszy krok. Stanowi doskonały kierunek zarówno dla par szukających romantycznego miejsca na urlop, jak i dla rodzin z dziećmi.

Wyspy Kanaryjskie

Nie wiesz którą wyspę wybrać? Która będzie odpowiednia dla Ciebie? Sprawdź opinie o wszystkich Wyspach Kanaryjskich. Pozostałe w archipelagu to Lanzarote, Gran Canaria, Fuerteventura, Teneryfa, La Palma, El Hierro, Gomera.