Gomera

ŚREDNIO

Gomera (La Gomera) jest jedną z rzadziej odwiedzanych wysp należących do archipelagu Wysp Kanaryjskich. Z jednej strony szkoda, bo wielu turystów traci możliwość obcowania z zachwycającą przyrodą oraz niesamowitymi krajobrazami, jakie oferuje. Z drugiej strony, dzięki temu Gomera mogła zachować swoją autentyczność, tradycje i dziewiczą naturę. Na pewno jest miejscem, w którym można się zaszyć, by w spokoju odpocząć od natłoku codziennych spraw. Ale żeby nie było – jest tu co robić. Głównie dzięki szlakom pieszym, które zaprowadzą Cię do wielu niezwykłych miejsc w jej obrębie.

Gomera Agulo

Agulo, Gomera, Wyspy Kanaryjskie – © Tony Hisgett

Dla kogo?

Gomera to kierunek dla tych, którzy szukają miejsca spoza głównych, turystycznych szlaków. Jeśli należysz do tego grona, to wyspa Cię zachwyci. Głównie za sprawą niesamowitej i nietuzinkowej przyrody.

Wyspy Kanaryjskie

Nie wiesz którą wyspę wybrać? Która będzie odpowiednia dla Ciebie? Sprawdź opinie o wszystkich Wyspach Kanaryjskich. Pozostałe w archipelagu to Lanzarote, Gran Canaria, Fuerteventura, Teneryfa, La Palma, El Hierro, Gomera.