Gran Canaria

SPOKO

Większość osób, myśląc o Wyspach Kanaryjskich, często na pierwszym miejscu stawia Gran Canarię. Wyspa ta jest chyba najbardziej różnorodna ze wszystkich w obrębie tego archipelagu. Przede wszystkim zachwyca bajkowymi krajobrazami. To tu znajdziesz rajskie plaże ze złotym piaskiem, idealnie kontrastującym z turkusem wody. Gran Canaria oferuje również urozmaiconą linię brzegową oraz górzysty teren, który tylko nadaje jej uroku. Niewątpliwie głównym atutem wyspy jest właśnie przyroda. Zarówno w bardzo dziewiczym wydaniu, jak i tym nieco zaadaptowanym przez człowieka.

Gran Canaria, Hiszpania

Gran Canaria, Hiszpania – © Shutterstock

Dla kogo?

Zakochasz się w Gran Canarii, jeśli zależy Ci na pięknych widokach i możliwości obcowania z niesamowitą przyrodą. To także idealny cel wypoczynku. Tamtejsze plaże są po prostu śliczne. Na pewno będziesz miał szansę tam wypocząć i odciąć się od szarej codzienności.

Wyspy Kanaryjskie

Nie wiesz którą wyspę wybrać? Która będzie odpowiednia dla Ciebie? Sprawdź opinie o wszystkich Wyspach Kanaryjskich. Pozostałe w archipelagu to Lanzarote, Gran Canaria, Fuerteventura, Teneryfa, La Palma, El Hierro, Gomera.