Majorka

SPOKO

Majorka jest największą i najpopularniejszą wyspą archipelagu Balearów. Wśród Polaków to jeden z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków. I nie tylko wśród nich. Można tam spotkać turystów z całego świata. Trudno sobie bowiem wyobrazić bardziej idealne miejsce na wakacje niż Majorka. Dziewicza natura, symbiotycznie łączy się tam z zabytkową architekturą miast, a to wszystko okala pierścień rajskiego wybrzeża. Jeśli wspomnieć jeszcze o niezapomnianych zabawach do białego rana i długiej liście sportów, które można tam uprawiać, naprawdę trudno się dziwić, że wyspa jest marzeniem wielu.

Majorka

Majorka, Hiszpania – © Shutterstock

Dla kogo?

Urokliwe wybrzeże Majorki przyciągnie cię, jeśli lubisz plażować i uprawiasz sporty wodne. A może wolisz aktywność fizyczną na lądzie? Udasz się tam na długie spacery i wyprawy rowerowe. Odkryjesz przy tym niezwykłe bogactwo naturalne Majorki. Jeśli łatwo ulegasz urokom przyrody, wyspa da ci mnóstwo powodów do zachwytu. Nie zawiedziesz się także, gdy będziesz tam szukać ciekawych miejsc do zwiedzania. I wreszcie dobra wiadomość dla nocnych marków. Pełna barów, klubów i dyskotek wyspa dostarczy im niesamowitej zabawy do białego rana.

Baleary

Pozostałe wyspy wchodzące w skład Balearów to Ibiza, Minorka, Formentera i Cabrera. Sprawdź wszystkie zanim podejmiesz decyzję na którą się wybrać.