Energylandia

ŚWIETNIE

Energylandia jest największym Parkiem Rozrywki w Polsce, którego powierzchnia wynosi aż 35 hektarów. Na jego obszarze znajdziesz kilkadziesiąt atrakcji, które za każdym razem dostarczają niezapomnianych wrażeń. Ponadto wystarczy, że kupisz jeden bilet, by móc w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji bez żadnych limitów.

Energylandia

Energylandia, Zator – © energylandia.pl

Park co roku przyjmuje tysiące, jeśli nie miliony gości, dlatego postarano się, by każdy wyszedł z niego z niesamowitymi wspomnieniami na całe życie. Energylandia podzielona jest na 5 stref, w których każda wyróżnia się indywidualną scenografią. Idealnym przykładem jest Smoczy Ogród, gdzie dominuje Zadra oraz Bajkolandia, w której znajdziesz Arctic Fun. Sprawdź również Strefę Familijną, gdzie wraz z rodziną możesz skorzystać z wodnej atrakcji Atlantis, a dla fanów adrenaliny przewidziano Strefę Ekstremalną, gdzie czeka Tsunami Drop, wielka wieża mierząca ponad 40 m.

Dla kogo?

Odnajdziesz się w tym miejscu, jeśli lubisz dobrą zabawę i rollercoastery. Gdy przyjedziesz tu z rodziną spokojnie znajdziesz atrakcje dopasowane do wieku najmłodszych.