Lagos

SPOKO

Lagos to nadmorski kurort w regionie Algarve, położony na zachód od Portimao. To kosmpolityczne, tętniące życiem miasto, w którym sporo się dzieje zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Gdy słońce jest wysoko nad nieboskłonem będziesz mógł zrelaksować się na jednej z wyjątkowo pięknych plaż.

Lagos

Lagos, Portugalia – © Shutterstock

Co więcej, miasto posiada kilka, godnych uwagi zabytków z XVII-wieczną fortecę Ponte da Bandeira oraz kościołem Igreja de Santo António na czele. Natomiast po zapadnięciu zmierzchu Lagos zamienia się w imprezowe centrum wybrzeża. Liczne kluby czy mniejsze bary gwarantują dobrą zabawę. Jak widać, kurort ten jest dość uniwersalnym celem podróży, w którym każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Co ważne, będzie też stanowił dobrą bazę wypadową do poznawania południowej części wybrzeża Portugalii.

Dla kogo?

Szukasz miejsca, w którym nie będziesz miał czasu na nudę? Odwiedź Lagos. Jeśli lubisz zwiedzać, wtedy czeka tam na Ciebie kilka zabytków. Pragniesz się zrelaksować? Wybierz się na okoliczne plaże. Od kurortu oczekujesz dobrej zabawy? Lagos Ci ją zagwarantuje.