Tatralandia

ŚREDNIO

Tatralandia na pewno jest Ci znana. Jeśli jeszcze w niej nie byłeś, to na 100% o niej słyszałeś. Jest bowiem jednym z największych parków wodnych w Europie. Położona obok Liptowskiego Mikulasza, może stanowić idealny cel jednodniowej wycieczki z Podhala. Tatralandia oferuje całą masę atrakcji, zarówno dla spragnionych wrażeń dzieci, jak i osób, które chcą się po prostu zrelaksować. Latem będziesz mógł skorzystać z czternastu różnych basenów, natomiast zimą z dziesięciu.

Tatralandia

Liptowski Mikułasz, Słowacja – © Martin Hronsky

Dzięki temu, że Tatralandia w większości jest zadaszona, działa przez cały rok. W czasie zimniejszych miesięcy naprawdę będziesz mógł się w niej poczuć, jak na wakacjach w tropikach. Dodatkowo, jeśli lubisz adrenalinę, czekają tam na Ciebie zjeżdżalnie. Jest ich aż 28! Oprócz tego, w Tatralandii znajdziesz sztuczną falę, na której będziesz mógł surfować, a także basen do nurkowania. Ważną częścią kompleksu jest strefa relaksu z saunami i łaźniami parowymi. Na pewno w Tatralandii możesz spędzić cały dzień i nie nudzić się ani przez moment.

Dla kogo?

Tatralandia jest miejscem, w którym każdy spędzi miło czas. Jednak przede wszystkim jest to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Liczne atrakcje zagwarantują rozrywkę zarówno rodzicom, jak i ich pociechom. Wizyta w Tatralandii może być też idealnym uzupełnieniem zimowych ferii. Po szusowaniu w pobliskich ośrodkach narciarskich kąpiel w termalnych wodach będzie perfekcyjnym zakończeniem intensywnego dnia.