Nagrody

Jak to działa?

Zielonamapa.pl nagradza swoich użytkowników za zostawione opinie. Dla przykładu: zostawiasz swoją opinię pod Barceloną i otrzymujesz punkt. Za każde 5 dodanych opinii otrzymujesz nagrodę. Czyli musisz napisać komentarze pod pięcioma miejscami żeby coś wygrać. Na przykład pod Barceloną, Madrytem, Rzymem, Santorini, Buenos Aires. Jest pięć? Więc wygrywasz nagrodę. Każde następne 5 opinii to kolejne wygrane. Nagrodami są świetnej jakości pocztówki z całego świata (poniżej). Wystarczy, że przy każdej dodanej opinii użyjesz ten sam email oraz podpis. I polskie miasta się nie liczą. Ready?

Pierwsza opinia = potwierdź swój email

Gdy dodasz swoją pierwszą opinię do dowolnego miejsca na Zielonamapa.pl, dostaniesz wiadomość na mejla. Tam musisz kliknąć w link potwierdzający. I już. Od tej pory możesz do woli dodawać swoje komentarze. Chcemy uniknąć śmieciowych opinii oraz spamu. Komentarze z linkami do innych stron internetowych będę usuwane.

Gdy dodasz 5 opinii = pocztówka z Himalajów

Gdy dodasz 5 opinii pod dowolnymi miejscami na Zielonamapa.pl (poza Polską), wyślemy Ci przepiękną pocztówkę z Nepalu. Przedstawia ona widok ze szczytu Gokyo Ri, z której roztacza się jeden z najwspanialszych widoków w rejonie Mount Everestu. Pocztówka jest niezapisana, więc możesz ją do kogoś wysłać. Nie jest to byle-jaka pocztówka, gdyż jakość wykonania zostawia w tyle przeciętne pocztówki, które kupisz w każdym sklepie. Warunek jest jeden: Żadna z zostawionych opinii nie może dotyczyć miejsc w Polsce. Masz całą Europę i Amerykę Południową do dyspozycji.

Gdy dodasz 10 opinii = pocztówka z Fitz Roy

Gdy dodasz 10 opinii pod dowolnymi miejscami na Zielonamapa.pl (poza Polską), wyślemy Ci równie piękną pocztówkę tym razem z Argentyny. Przedstawia ona majestastyczny masyw Fitz Roy z jeziorem Laguna de los Tres u jego stóp. To jeden z najpiękniejszych zakątków całej Patagonii. Pocztówka jest niezapisana, więc możesz ją do kogoś wysłać. Warunek jest jeden: Żadna z zostawionych opinii nie może dotyczyć miejsc w Polsce.

Gdy dodasz 15 opinii = pocztówka z San Francisco

Gdy dodasz 15 opinii pod dowolnymi miejscami na Zielonamapa.pl (poza Polską), wyślemy Ci wspaniałą pocztówkę z San Francisco. Przedstawia ona słynny most Golden Gate, który jest najczęściej obfotografowywanym mostem na świecie. To prawdziwy symboli Kalifornii. Pocztówka jest niezapisana, więc możesz ją do kogoś wysłać. Warunek jest jeden: Żadna z zostawionych opinii nie może dotyczyć miejsc w Polsce.

Gdy dodasz 20 opinii = pocztówka z Rio de Janeiro

Gdy dodasz 20 opinii pod dowolnymi miejscami na Zielonamapa.pl (poza Polską), wyślemy Ci niesamowitą pocztówkę z Rio de Janeiro w Brazylii. Przedstawia ona słynny pomnik Chrystusa Zbawiciela, Głowę Cukru oraz całe Rio de Janeiro w tyle. Pocztówka jest niezapisana, więc możesz ją do kogoś wysłać. Warunek jest jeden: Żadna z zostawionych opinii nie może dotyczyć miejsc w Polsce.

Gdy dodasz 25 opinii = pocztówka z Machu Picchu

Gdy dodasz 25 opinii pod dowolnymi miejscami na Zielonamapa.pl (poza Polską), wyślemy Ci fantastyczną pocztówkę z Machu Picchu w Peru. To prawdziwy symbol Ameryki Południowej. Pocztówka jest niezapisana, więc możesz ją do kogoś wysłać. Warunek jest jeden: Żadna z zostawionych opinii nie może dotyczyć miejsc w Polsce.

Ogólne Zasady

1. Twoje opinie muszą być rzeczowe.
Nie wystarczy napisać „piękne miejsce” albo napisać kompletne bzdury, żeby tylko otrzymać pocztówkę. Zanim pocztówka trafi w Twoje ręce, administrator sprawdzi jakość Twoich opinii. Zastrzegam sobie prawo do nie uznania niektórych opinii. Więc jeśli nawet nie byłeś w danym miejscu a piszesz opinię o nim, postaraj się znaleźć w Internecie informacje, które przydadzą się innym podróżnikom. Oczywiście kieruję się zdrowym rozsądkiem i w większości przypadku Twoje opinie zostaną zatwierdzone.

2. Zakaza spamowania i wklejania linków
Jeśli będzie spamować linkami lub promować swoją stronę lub produkty w komentarzach – dostaniesz bana. Postaraj się pomóc innym podróżnikom w podjęciu decyzji o podróży. Ale nie spamuj. Jeśli szukasz reklamy, możesz napisać do mnie.

3. Opinie o polskich miastach nie liczą się
Jestem ogromnie wdzięczny za opinie pod miastami w Polsce, ale nasz wspaniały kraj został już tak dobrze opisany, że takie opinie nie będą zbyt pomocne. Ideą serwisu Zielonamapa.pl jest opisanie tych najodleglejszych miejsc na świecie, dlatego będę nagradzał opinie o miejscówkach spoza Polski.

4. Nagrody
Jeśli napisałeś 5, 10, 15, 20, 25 opinii to otrzymujesz nagrodę. Za każdym razem dostaniesz mejla z dalszymi instrukcjami. Pocztówki wysyłam w kopercie, więc możesz je ponownie do kogoś zaadresować.

5. Nie kombinuj
Wiem, że masz już kilka pomysłów jak w szybki sposób zgarnąć pocztówki lub inne nagrody, ale ufam że nie będziesz oszukiwać. Zielonamapa.pl to projekt do którego dokładam z własnej kieszeni, poświęciłem mnóstwo pracy i czasu na jego stworzenie, więc odwdzięcz mi się uczciwością.

Nie otrzymujesz emaila z nagrodą?

Jeśli tak się dzieje, to pierwsze co możesz zrobić to sprawdzić skrzynkę SPAM. Jest ogromna szansa że to właśnie do niej trafiają wszystkie wiadomości. Jeśli nadal nic nie otrzymujesz lub masz jakąkolwiek inną wątpliwość – po porostu napisz do nas.