Nagrody

Dodawaj nagrody

Dodawaj opinie na Zielonamapa.pl i zgarniaj nagrody. O co dokładnie chodzi? Każdy opinia dodana do Zielonamapa.pl się liczy. Wystarczy że za każdym razem użyjesz tego samego emaila oraz podpisu.

Pierwsza opinia

Gdy twoja pierwsza opinia zostanie zatwierdzona, dostaniesz wiadomość na mejla. Od tej pory możesz do woli dodawać swoje komentarze. Chcemy uniknąć śmieciowych opinii oraz spamu. Komentarze z linkami do innych stron internetowych będę usuwane.

Gdy dodasz 5 opinii

Gdy dodasz 5 opinii pod dowolnymi miejscami na Zielonamapa.pl, otrzymasz na email dostęp do niepublikowanej historii z bloga „Bunkrów nie ma”. To kontrowersyjny blog podróżniczy, który opisuje tę ciemną stronę podróżowania. Jeśli lubisz czarny humor, to z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Gdy dodasz 10 opinii

Gdy dodasz 10 opinii, otrzymasz kolejną niepublikowaną historię z „Bunkrów nie ma” na email. A jeśli nie interesują Cię historie, to skup się na dodaniu 15 opinii. W Twoje rączki może polecieć nagroda rzeczowa. Uwaga, historia może być otwarta tylko raz. Zaraz po tym link wygasa.

Gdy dodasz 15 opinii

Za 15 opinii zgarniesz oryginalną pocztówkę z Himalajów lub z Machu Picchu w Peru. Do wyboru jedna z nich. Po dodaniu 15 komentarzy, na Twój email wyślemy wszystkie informacje.

Gdy dodasz 25 opinii

A za 25 dodanych opinii, otrzymasz aż 50% zniżki na książkę „Bunkrów nie ma”. Po dodaniu 25 komentarzy, na Twój email wyślemy kod zniżkowy, który należy skopiować i wkleić przy okazji składania zamówienia. Kupon działa tylko raz.

TOP 10

Jeśli uda Ci się znaleźć w TOP 10 Rankingu Podróżników, czeka Cię nagroda specjalna. Jeśli Ci się powiedzie, napisz do mnie a podam Ci szczegóły.

Ogólne Zasady

I jeszcze jedno. Twoje opinie muszą być rzeczowe. Nie wystarczy napisać „piękne miejsce”. Postaraj się pomóc innym podróżnikom w podjęciu decyzji o podróży. W miarę jak będziemy pozyskiwać nowych sponsorów, zaoferujemy Ci więcej zniżek i nagród w zamian za Twój wkład. Razem zbudujmy coś wielkiego.

Download Sights Map for Paris